Międzynarodowa Konferencja Naukowo - Edukacyjna "Experts of Microbiota"

WSNS zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukowo - Edukacyjną "Experts of Microbiota", 30.03.2019. w Katowicach

Experts of Microbiota to multidyscyplinarna konferencja przedstawiająca aktualny stan wiedzy na temat roli mikrobioty jelitowej oraz jej wszechstronnego wpływu na zdrowie człowieka.

Celem konferencji jest przedstawienie i uporządkowanie aktualnego stanu wiedzy z zakresu roli mikrobiomu i jego wpływu na rozwój wielu zespołów chorobowych.

Adresatami konferencji są lekarze, dietetycy, pielęgniarki, położne, studenci oraz inni specjaliści ochrony zdrowia.
Zaproszeni prelegenci to uznani eksperci, uwzględniający w swojej praktyce osiągnięcia naukowe dotyczące mikrobioty jelitowej.

Organizatorami konferencji są:  Wydział Opieki Zdrowotnej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych i Polska Akademia Dietetyki i Mikroodżywiania - PADiM,

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie konferencji (www.microbiota.edu.pl)

Konferencja odbędzie się 30 marca 2019 r. w Auli Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach (ul. Rolna 43).

AGENDA